Renginiai Birželio 18:

20:00 Pučiamųjų instrumentų orkestrų koncertas @ Rotušės aikštė

20:00 Pučiamųjų instrumentų orkestrų koncertas

@ Rotušės aikštė

PROGRAMA - SPAUSKITE ČIA

Pasimėgaukite - pučiamųjų instrumentų orkestrai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos Jums atrinko savo mėgstamiausias melodijas. Jie gros lauke - puiki proga pasimėgauti gražiu oru ar net suimprovizuoti pikniką! O geriausia žinia ta, kad koncertas visiškai nemokamas!

Atmosfera, pažadame, bus įkvepianti ir pakylėjanti, tad lauksime visų, norinčių bent kelioms dienoms į priekį pasikrauti geros nuotaikos.

20:00 Chorų koncertas @ Šv. Jonų bažnyčia

20:00 Chorų koncertas

@ Šv. Jonų bažnyčia

PROGRAMĄ GALITE ATSISIŲSTI ČIA

 

Pasimėgaukite - chorai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos Jums atrinko savo mėgstamiausias melodijas. Leiskite sau panirti garsų jūroje, kuri užpildys Šv. Jonų bažnyčios (Šv. Jonų g. 12) skliautus.

Vakaro akcentas bus Vaidos Striaupaitės-Beinarienės TE DEUM, didingas ir įtraukiantis stambios formos kūrinys, kurį atliks Lietuvos chorai.

Įėjimas į koncertą nemokamas!

22:00 Atidarymo vakarėlis @ Litexpo

22:00 Atidarymo vakarėlis

@ Litexpo

Gaudeamus dalyviams energijos netrūko niekada, o geriausia ją išlieti - šokant ir linksminantis su naujais ir senais draugais! Dalyvių vakarėlį užkurs Planeta Polar ir DJ Aleksandr Spitzin. Įėjimas tik su dalyvių apyrankėmis.


Grupės Planeta Polar galite paklausyti paspaudę čia!

Renginiai Birželio 19:

15:30 Eitynės

15:30 Eitynės

Eitynės - viena iš smagiausių Gaudeamus dalių tiek jų dalyviams, tiek žiūrovams. Vilniaus Senamiesčio gatves užplūs tautiniais kostiumais išsipuošę studentai, nusiteikę padainuoti ir pajuokauti su miestiečiais. Praleisti nevalia!

Eitynės prasidės Rotušės aikštėje ir tęsis iki Kalnų parko, kur 17 val. įvyks Didysis festivalio koncertas.

17:00 Didysis koncertas @ Kalnų parkas

17:00 Didysis koncertas

@ Kalnų parkas

KONCERTO PROGRAMĄ RASITE PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ ARBA NUSKANAVĘ QR KODĄ

 

Gaudeamus savaitgalio didysis įvykis, patirtis, kurios praleisti nevalia, mažoji Dainų ir šokių šventė! Tūkstančiai dainuojančių balsų, tūkstančiai šokančių kojų, gražiausia Baltijos šalių muzika ir šokiai - visa tai nepamirštamame masiniame koncerte žiūrovams pristatys studentai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Įėjimas nemokamas.