NEWS

Gaudeamus_Justinas_Auškelis_2MP(Soc_tinklams)-40

Didžiojo koncerto įrašas

Didžiajame „Gaudeamus“ koncerte Vilniaus Kalnų parke daugybė ypatingų momentų. Visi kartu mes sukūrėme stebuklą, o žiūrovai mums plojo stovėdami. Ir ne tik plojo – kartu su mumis jie dainavo, ritmavo, siūbavo. Galime nepasikuklindami drąsiai sakyti, kad šventė stipri ir svarbi buvo ne tik mums, bet ir jiems. O jei įdomu, kaip viskas atrodė šventę stebėjusiems namuose – jau galite peržiūrėti pilną koncerto įrašą LRT svetainėje: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000221351/xix-baltijos-saliu-studentu-dainu-ir-sokiu-svente-gaudeamus

DainuSvente_Internetui-6850 - Copy

Į Kalnų parką kviečiame atvykti anksčiau

Mieli vilniečiai! Gaudeamus dalyviai nekantriai Jūsų laukia birželio 19 d., sekmadienį, koncerte Kalnų parke. Koncertas prasidės 17 val., bet labai kviečiame pasiplanuoti į parką atvykti anksčiau, kad spėtumėte ne tik mieste palikti automobilius, bet ir užsiimti geriausias vietas! Įėjimas į koncertą nemokamas.

DainuSvente_Internetui-7247

Dalyvių tvarkaraštis

Trys nuotykių kupinos dienos jau netrukus prasidės, mieli Gaudeamus dalyviai! Kad viskas būtų paprasčiau, visus mūsų planus sudėjome į vieną tvarkaraštį – jį rasite skiltyje Dalyviams / Tvarkaraštis. Susitinkame jau tuoj – Vilnius nekantriai laukia!

Beje, nepamirškite sekti oficialaus Gaudeamus Instagramo (festival.gaudeamus) ir Facebooko (Gaudealus Festival), ten rasite geriausius kadrus ir šviežiausias naujienas.

DainuSvente_Internetui-6965

Ką pasiimti į Gaudeamus?

Ar jau pradėjai pakuotis kuprinę šiam savaitgaliui? Šalia gražiausių ir puošniausių koncertinių rūbų, patogiausių batų ir batelių, natų, aksesuarų ir instrumentų nepamiršk įsidėti ir kai kurių paprastesnių, bet labai reikalingų daiktų:
– POWER BANKĄ (nakvynės vietoje Litexpo bus telefonų pasikrovimo stotelės, bet jos nebus saugomos)
– LYGINTUVĄ (Litexpo bus specialūs taškai, kuriuose galėsi išsilyginti kostiumą)
– LIETPALTĮ (bet įsimesk ir kremą nuo saulės+kepuraitę)
– ČIUŽINĮ + MIEGMAIŠĮ (jei nakvoji Litexpo)

Nepamiršk, kad už visų daiktų saugumą atsako patys dalyviai!

naujienoms

Susitinkame jau šią savaitę

Jau šį savaitgalį susitinkame Vilniuje! Laukiame ne tik dalyvių, kurie po kelių dienų pradės jungtines repeticijas, bet ir žiūrovų, kuriems studentai ruošia chorinės muzikos ir pučiamųjų orkestrų koncertus birželio 18 d. vakare ir svarbiausiąjį, didžiausiąjį Gaudeamus įvykį – nemokamą koncertą Kalnų parke birželio 19 d. 17 val. Žiūrovus išvysti šį nepakartojamą reginį kviečia visame mieste iškabinti plakatai ir reklaminiai klipai!

DIDŽIOJO GAUDEAMUS KONCERTO PROGRAMA

Didžiojo koncerto programa

Iki didžiojo Gaudeamus koncerto Kalnų parke likus lygiai 10 dienų, kviečiame jau dabar susipažinti su koncerto programa. Ausyse jau pradeda skambėti melodijos, kurias dainuos šimtai studentų, o akyse sukasi visų trijų Baltijos šalių tautinių kostiumų spalvos, kurios užpildys parko estradą. Bus nepakartojama! Skanuok QR kodą arba vesk adresą: bit.ly/gaudeamus-3000

Screenshot (401)

Raminta Naujanytė-Bjelle dainuos Gaudeamus

Gaudeamus spaudos konferencijoje paaiškėjo ypatinga žinia – prie Gaudeamus atlikėjų prisijungs Lietuvos melomanams puikiai žinoma Raminta Naujanytė-Bjelle. Ir ne šiaip prisijungs, o atliks specialiai Gaudeamus sukurtą visiškai naują savo kūrinį. Šis kūrinys taps simboline dalyvių priesaika: pažadu ateiti tuomet, kai reikės vieniems kitų, ir stovėti ne tik už save, bet ir už kitą. Kūrinys buvo įkvėptas Gaudeamus didžiojo koncerto režisierės Leokadijos Dabužinskaitės surinktais Vilniaus universiteto studentų, besiruošiančių Gaudeamus, žodžiais. Bus įspūdinga!

DainuSvente_Internetui-6850 - Copy

Prasideda #walk15 iššūkis

Šiandien pasiruošimas Gaudeamus tampa dar smagesnis. Vis daugiau dalyvių jungiasi į mūsų #walk15 iššūkį, kuriame varžosi dėl aktyviausiai šventei besiruošiančiųjų titulų. Prisijunk, rink žingsnius, laimėk prizus ir programėlėje gauk specialius pranešimus iš organizatorių. Viskas labai paprasta: atsisiųsk #walk15 programėlę, spausk profilio ikonėlę ir prisijunk prie privataus iššūkio įvesdamas kodą Generation3000!

DainuSvente_Internetui-7852

Dalyviai, palaikykime ryšį!

Dėmesio visiems dalyviams! Festivaliui artėjant kviečiame palaikyti ryšį kiek netikėtu būdu. Susidraugavome su #walk15 programėle, kurioje turėsite galimybę parodyti, kaip aktyviai ruošiatės šventei. Programėlėje rasite specialų Gaudeamus žingsnių iššūkį, kuriame galėsite ne tik varžytis dėl prizų, bet ir gauti specialias žinutes iš organizatorių. Prisijungimo instrukcijų prašykite savo kolektyvų vadovų.

DainuSvente_Internetui-6965

Spaudos konferencija

Gegužės 31 d. 14 val. Lietuvos nacionaliniame kultūros centre vyks Gaudeamus spaudos konferencija, kurioje dalyvaus festivalio režisierė Leokadija Dabužinskaitė, kompozitorė, dainų autorė ir atlikėja Raminta Naujanytė-Bjelle, VDU Švietimo akademijos choro „Ave Vita” prezidentas, „Gaudeamus” dalyvis Darius Savickas ir šventės organizatoriaus Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa.

Konferencijoje išgirsite ir specialiai festivaliui sukurtą naują kūrinį „Ateinu”, kurį atliks jo autorė Bjelle. Dainos epiloge estų, latvių, lietuvių ir ukrainiečių kalbomis nuskambės kreipimasis į viso pasaulio studentus saugoti ir mylėti savo žemę, būti laisviems, kovoti už savo ateitį ir kurti taikų pasaulį.

Stebėkite LIVE: https://www.facebook.com/gaudeamus.festival/

DainuSvente_Internetui-8047

Mūsų gretos stiprios

Iki XIX Gaudeamus likus lygiai mėnesiui smagu pranešti, kad mūsų gretos stiprios kaip visuomet! Birželį Vilniuje nepamirštamus reginius kurs 3000 atlikėjų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. 1500 choristų, 900 šokėjų, 250 pučiamųjų instrumentų muzikantų, 100 liaudies instrumentų muzikantų ir virš 200 kolektyvų vadovų kvies žiūrovus patirti Gaudeamus stebuklą. 

Jo laukdami nepamirškite sekti festivalio Facebook ir Instagram paskyrų – jas abi rasite paspaudę ikonėles šio puslapio apačioje.

Screenshot (384)

Gaudeamus pasisveikinimas

Vis artėjant mūsų susitikimui tikimės, kad dalyviai sėkmingai ruošia balsus ir kojas! Pandemija pagaliau leidžia laisviau dainuoti ir šokti, tad tą, be abejo, ir darysime. O kad būtume tikrai saugūs, naudosime ypatingą pasisveikinimo būdą – jį rasite „Media” -> „Video” skyrelyje. Taip pat, žinoma, festivalyje išreikšime paramą Ukrainos žmonėms – daugiau informacijos, kaip tą darysime, netrukus pasieks mūsų dalyvius.

Nepamirškite sekti festivalio Facebook ir Instagram paskyrų – jas abi rasite paspaudę ikonėles šio puslapio apačioje.

DainuSvente_Internetui-7446

Svetainė jau čia!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Gaudeamus 2022 svetainė jau pasiruošusi Jūsų dėmesiui! Šventei artėjant čia rasite svarbiausius resursus: natas (jų ieškokite skiltyje „Dalyviams”), prisiminimų iš ankstesnių švenčių („Medija”) ir, žinoma, laikmatį – kad žinotumėte, kiek tiksliai minučių liko iki mūsų susitikimo. Facebook ir Insta naujienos jau pakeliui, stebėkite eterį!